Ürünler

Her kişinin tarz ve zevkine göre ister yenilikçi, ister elegant, isterse rustik olsun doğru ve farklı ürünler sunuyoruz. Fotoğraf galerimizi ziyaret edin ve sunduğumuz tüm ürünleri daha yakından inceleyin.

Ahşap Zemin Kaplamaları

Masif Parkeler

Masif ahşabın mekan dekorasyonunda büyük bir yeri vardır. Her tür dekorasyon stilini destekleyecek eşsiz bir malzemedir. Masif parkeler ahşabın tüm dokusunu ve saflığını hissetmeniz; zeminlerinize sıcaklık, karakter ve değer katmanızı sağlar.

İster dar ister çok geniş en ve farklı boy seçeneklerine sahip koleksiyonlarımızla Avrupa’nın en köklü masif üreticileriyle çalışmaktayız.

Lamine Parkeler

Tamamen doğal olan 2-Katman veya 3-Katmanlı alt yapı konstrüksiyonuna sahip olan ahşap parkelerdir. En üstte bulunan en az 4 mm asil ağaç katmanı sayesinde masif ahşabın tüm doğallığını sunmaktadır. İstenilen en ebatını seçebilme imkanı ve özellikle çok geniş en ebatları sunan lamine parke en çok tercih edilen parke türüdür. 1500’den fazla geniş renk skalası ve 20’den fazla farklı ağaç tipi seçeneğiyle, sunduğumuz lamine parke koleksiyonlarımızda sınır tanımıyoruz.

Taraklı Yüzeyler

Ağacın dikey dokusuna paralel olarak yüzeyde yapılan ve yumuşaklıkların giderilmesi için fırçalama işlemiyle meydana gelen ince taraklardır. Bu işlem sonucu ahşabın dokusu ve rengi daha belirginleşir.

Testere Yüzeyler

Çok ince bıçaklarla ağacın yüzeyi yatay olarak yaratılan tırtıklı testere efektle işlenir. Bu işlem, yüzeye çok karakteristik bir görünüm sağlar.

Dalgalı Yüzeyler

Ağacın dikey dokusuna paralel olarak yüzeyde el işçiliğiyle yapılan ve dalgaları anımsatan yüzey işlemidir. Bu işlem ahşaba hareketli bir hava katar.

Eskitilmiş Yüzeyler

Ağacın yüzeyini eskitilmiş görünümü kazandırmak için çeşitli işlemlerin yapılmasıdır. Eskitilmiş yüzeyler mekana antik bir dokunuş katar.

Pürüzsüz Yüzeyler

Zımpara işlemi yapılarak yüzeyin pürüzsüzleştirilme işlemidir. Bu işlem ahşaba modern bir görünüş sağlar.

Yağlı Yüzeyler

Yağlı parkeler özellikle ahşabın doğal dokusunu ve rengini daha fazla ön plana çıkarmaktadır. Ahşabın doğal dokusu korunarak ağacın tüm gözeneklerinin nefes almasına olanak sağlayan doğal yağlar parkenin üzerine çok ince bir tabaka halinde uygulanır. Uygulanan tüm yağlar çevreye ve insan sağlığına karşı duyarlıdır, zararlı kimyasallar içermezler.

Cilalı Yüzeyler

Bünyemizde bulunan tüm cilalı parkeler darbelere karşı en yüksek korumalı ve aynı zamanda çevreye ve insan sağlığına karşı duyarlı su bazlı cilalar kullanılarak üretilmektedir. Tüm yüzeylerde ahşabın doğal güzelliği ve dokusu korunarak çok ince bir katman halinde 3-4 kez uygulanarak elde edilir. Bu işlem sonrasında ağacın tüm gözenekleri kapanmış olur ve böylece ahşabın içine nüfus edebilecek her türlü dış etkene karşı yüzey korunmuş olur.

Düz Döşeme

Düz döşeme en yaygın ve en çok tercih edilen döşeme stilidir. Tek plank, 2-strip, 3-strip ya da masif seçmiş olduğunuz farklı boy ve enlerdeki ürünleri tüm zeminlere uyguluyoruz. Ek olarak, değişik boy planklardan oluşan çeşitli döşeme tarzları da sunmaktayız.

Balıksırtı

Uzun ve zengin bir geçmişe sahip olan balıksırtı döşeme her bir parçası tek tek monte edilerek bir araya getirilmekte ve mekanlarınıza yarı modern yarı klasik bir hava katmaktadır.

Marküteri

Marküteri, 16. Yüzyıl’a dayanan, değişik formda ahşap, yaldız ve/veya mermerin geometrik veya bitkisel bir desen oluşturması için beraber kare oluşturacak şekilde işlenme sanatıdır.

Masif veya lamine döşenebilen marküteri tasarımlar, döşenilen mekanlara klasik ve elegan bir hava katmaktadır.

Kare Dizayn

Kare Parkeler, değişik boy ve ebatlardaki parkelerin kare oluşturacak şekilde tasarlanmış halidir. Tarih boyunca mimaride çok önemli yer tutan kare design parkeleri hem tasarlıyor hem de uyguluyoruz.

Ahşap Duvar Kaplamaları

İç Mekan

Özel olarak üretilmiş ahşap duvar kaplama ürünlerimizle ahşabın sıcak dokusunu mekânlarınızın her yerine taşıyoruz; ister duvarlarda ister tavanlarda dilediğiniz mekanlarda uygulama yapmaktayız.

Dış Mekan

Dış hava şartlarına uygun olarak üretilen masif ürünlerimizle dış mekânlarda açılı gölgeleme ve dış cephe ahşap giydirme uygulamaları yapmaktayız.

Decking

Decking

Dış hava koşullarına uygun her türlü deck ve ahşap uygulamasını mastikli, klipsli ya da gizli klips ile, havuz kenarı, balkon-bahçe, spa ve tekne içi ve dışlarına uyguluyoruz.

Merdiven

Merdiven

Kendi bünyemizdeki atölyemizde, dilediğiniz tasarım doğrultusunda, her ahşap zemine uygun merdiven üretiyor ve montajını yapıyoruz.

Coco & Sisal

Coco & Sisal

Coco & Sisal yer döşemleri %100 doğal bitki liflerinden oluşur. Coco & Sisal malzemesi, doğası gereği anti-bakteriyel, ses emici ve aleve dayanıklıdır. Hem ev, hem de ofislerde rahatlıkla kullanıbalien bir malzeme olan Coco &Sisal, mekana modern bir doku ve doğal sıcaklık katar.

Teknik Bilgiler

  • Birkaç özel ağaç türü haricinde, sunduğumuz tüm ahşap zemin kaplamalar, yerden ısıtma olan mekanlarda uygulanmaya elverişlidir.
  • Ahşap ürünlerimiz yangına karşı kolay alev almayan cila ve malzemelerden üretilmektedir.
  • Kullanılan tüm cila ve yağ insan sağlığına ve çevreye duyarlı ürünlerdir.

ÜRETİCİ FİRMALARIMIZIN SERTİFİKALARI